Prima Vera działa na polskim rynku kosmetycznym od 1991 r. W 2013 została przekształcona w spółkę prawa handlowego – Prima Vera Perfum Sp. z o.o.

 

Zajmujemy się przede wszystkim sprzedażą oryginalnych produktów znanych światowych marek kosmetycznych na rynku równoległym kosmetyków selektywnych. W naszym portfolio produktowym znaleźć można zarówno zapachy jak i produkty do pielęgnacji i makijażu.

Na rynku lokalnym obsługujemy zarówno pojedyncze sklepy, sieci lokalne i o zasięgu ogólnopolskim, oraz inne hurtownie. Naszymi klientami są banki i firmy giełdowe, należymy do głównych dostawców kosmetyków dla większości istotnych podmiotów prowadzących sprzedaż w Polsce przez internet .

Posiadamy również 4 perfumerie działające pod szyldem Lola Points. (www.lolapoints.pl). Zachęcamy do współpracy przy tworzeniu sieci franczyzowej. Punkt koncepcyjny uruchomiliśmy w maju 2014 w Mrągowie.

Nasze zalety to:

- doświadczenie – ponad 20 letnia historia, w tym również współtworzenie dystrybucji produktów

                                 selektywnych w Polsce

- młodość i entuzjazm – personel stanowią w ponad 80% absolwenci najlepszych Uczelni w Polsce

- nowe technologie – rozwinięty system informatyczny, nieustannie modernizowany

- elastyczność -  staramy się dopasować naszą ofertę dla każdego klienta / klient zawsze ma

                             możliwość negocjacji

 

Angażując się w życie publiczne lokalnych społeczności wspieramy także różnego rodzaju inicjatywy sportowe i charytatywne, m.in. od 2010 roku jesteśmy głównym sponsorem klubu Hutnik Warszawa oraz Fundacji Hutnik 1957. (hutnikwarszawa.pl)