Firma Primavera to dystrybutor e-commerce zajmujący się głównie dystrybucją produktów do sklepów internetowy. Posiadamy szeroką ofertę perfum, kosmetyków do makijażu, stylizacji włosów oraz pielęgnacji ciała i twarzy.

W naszym portfelu znajduje się kilkadziesiąt tysięcy referencji zapachów, makijażu, pielęgnacji, produktów do włosów w pełnym przekroju od produktów mass marketowych po produkty lux.
Jesteśmy obecni na polskim rynku kosmetycznym od 1991r. Wieloletnie doświadczenie i szeroka międzynarodowa współpraca z największymi dystrybutorami i producentami pozwoliła stworzyć nam bogatą ofertę wyróżniającą się konkurencyjnymi cenami.
 
Oferujemy bogaty asortyment najwyższej jakości produktów. Gwarancją satysfakcji są renomowane marki, pełne portfolio produktowe, mocno konkurencyjne ceny oraz najwyższa jakość obsługi.
Zachęcamy do współpracy firmy zajmujące się sprzedażą i dystrybucją perfum oraz kosmetyków zarówno w sklepach tradycyjnych, perfumeriach, drogeriach jak i w sklepach internetowych.

Zapraszamy do bliższego zapoznania na www.primaveraperfum.pl

Co nas wyróżnia:

- Nowoczesna platforma zakupowa www.pvex.pl
- Rozwinięty system informatyczny, nieustannie modernizowany
- Indywidualnie dopasowana oferta
- Szeroki asortyment
- Atrakcyjne ceny
- Bezpłatna dostawa towaru na terenie całej Polski
- Gwarancja jakości
 
 
PRIMAVERA TO NIE TYLKO BIZNES…
Od wielu lat aktywnie angażujemy się w życie publiczne lokalnej społeczności. Chętnie uczestniczymy w różnego rodzaju inicjatywach charytatywnych i sportowych.
Od lat działamy na rzecz Fundacji Hutnik 1957, zbierając środki na rozwój aktywności sportowej młodzieży i dzieci.
Z dumą od 2010 r jako główny sponsor wspieramy klub sportowy Hutnik Warszawa. Klub, który z roku na rok coraz prężniej się rozwija i odnosi kolejne sukcesy sportowe. Zapraszamy do bliższego zapoznania się www.hutnikwarszawa.pl