Terminy i warunki zakupów

Wszystkie ceny hurtowe podane na stronie są cenami netto i nie zawierają podatku vat. 

1. Warunki sprzedaży 

Sprzedaż hurtowa dostępna jest dla firm zarejestrowanych w Polsce posiadających numer NIP.

Minimalna kwota zamówienia 1000zł netto.
Cennik wysyłamy tylko do firm, po podaniu pełnych danych firmy

2. Rejestracja 

Nowe firmy zainteresowane nawiązaniem współpracy i zakupami hurtowymi muszą w pierwszej kolejności dokonać przedwstępnej rejestracji, która umożliwia otrzymanie oferty handlowej. 
Prosimy o wysłanie emaila na adres : sales@pvex.pl
  o tytule rejestracja.
W e-mailu prosimy o podanie :

Imię , Nazwisko
Nazwa firmy
Adres
Nip, Regon, Euro-Nip.
Strona www - jeśli sprzedaż odbywa się w internecie.

Adres siedziby, profil firmy i miejsce sprzedaży.

Po otrzymaniu tych informacji, skontaktujemy się z Państwem i przedstawimy ofertę handlową.

Jeśli zdecydują się Państwo na założenie konta i dokonanie pierwszych zakupów, to przystąpimy do drugiego kroku rejestracji.

Dane Państwa firmy zostaną zweryfikowane, a następnie pracownik naszej firmy skontaktuje się z Państwem. Po zakończeniu weryfikacji otrzymacie Państwo Login i Hasło do naszej strony, dla zakupów hurtowych. 

3. Realizacja zamówień + koszty przesyłki 

Zamówiony towar zostanie doręczony w czasie od 1 do 3 dni roboczych pod wskazany adres. Paczki dostarczane są przez firmę kurierską. Spedycja towaru odbywa się codziennie od poniedziałku do piątku.

Każdą zmianę adresu prosimy o zgłoszenie nam e-mailem, ponieważ adres dostawy jest pobierany do listów przewozowych z naszego systemu do fakturowania.

Wysyłka gratis.


4. Płatności 

Dostępne są dwie formy płatności: 

A. Za pobraniem – płatność przy odbiorze paczki od kuriera. Metoda ta jest stosowana przy zamówieniach na mniejsze kwoty. 

B. Wpłata na firmowe konto w Polsce. Dokonując wpłaty za zamówienie, należy pamiętać o podaniu numeru faktury w tytule płatności. Wpłatę należy wykonać dopiero po otrzymaniu faktury w emailu w terminie do 14 dni. Przesyłka wysyłana jest po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.

Numer konta bankowego i dane do przelewu znajdują się w zakładce kontakt.

5. Złożenie zamówienia

Zamówienia składa się przez stronę hurtowni po zalogowaniu się na konto.
W hurtowni dostępne są stany online produktów.

Przetrzymywanie produktów w koszyku przez kilka dni, nie powoduje ich rezerwacji. Inne firmy mogą kupić ten towar.

6. Reklamacje 

A. Uszkodzenia przesyłek 

Przy odbiorze przesyłki należy sprawdzić stan opakowania i zawartość paczki w obecności kuriera. W przypadku, gdy opakowanie nosi ślady uszkodzenia lub otwarcia, należy sporządzić protokół szkody. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z kurierem protokołu reklamacyjnego. Każda przesyłka przy odbiorze musi być sprawdzona w obecności kuriera. Jeśli są braki w przesyłce to w obecności kuriera musi zostać spisany protokół.

B. Wady ukryte 

W przypadku kiedy perfumy posiadają wadę ukrytą typu: pęknięcia plastykowych elementów, niedziałający mechanizm atomizera, bądź inną wadę, należy skontaktować się z nami w celu dokonania reklamacji. Odesłane perfumy, muszą być kompletne , nieużywane z pudełkiem. Po rozpatrzeniu reklamacji towar zostanie wymieniony na nowy, bądź w przypadku nie posiadania przez nas danego produktu, zostanie wykonana korekta faktury i zwrot pieniędzy na Państwa konto firmowe.

C. Zwrot towaru

Odsyłany towar powinien być dobrze zabezpieczony w paczce, tak żeby dotarl do nas w stanie nienaruszonym. Nie przyjmujemy zwrotów wysłanych w kopertach foliowych. 
W paczce musi być kopia faktury i kartka z informacją z jakiego powodu towar jest reklamowany. Reklamacja powinna być zgłoszona niezwłocznie po odebraniu towaru. Klient dokonuje zwrotu na własny koszt.

7. Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art.24 ust.1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku "O ochronie danych osobowych". Firma. zobowiązuje się do ochrony danych osobowych klientów. Klient ma prawo do wglądu w swoje dane i ich poprawiania, oraz do żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

Administratorem danych osobowych jest firma Primavera sp z o.o
Dane te wykorzystywane są wyłącznie w celu realizacji zamówień i nie są udostępniane osobom trzecim. Każda osoba ma prawo do wglądu do swoich danych i do ich poprawiania.